بیانیه ی جمعی از جامعه ی بوکس استان مرکزی

با سلام و احترام به استحضار میرساند ، بعد از گذشت حدود 9 ماه و با یک تأخیر شش ماهه ، بلاخره مجمع انتخابات ریاست هیأت بوکس استان برگزار شد .بنا به دلایل زیر مجمع مذکور مهندسی شده و اشکالات زیر بر آن وارد است :

  1. عدم برگزاری مجمع اتخابات ریاست هیأت بوکس استان در مهلت قانونی (بر اساس اساسنامه مربوط ، مدت سرپرست داشتن هر هیأت ورزشی ، حداکثر سه ماه میباشد . در صورتیکه حدود نه ماه از سرپرستی هیأت بوکس میگذرد و این مجمع با یک تأخیر شش ماهه برگزار گردیده است )
  2. کاهش دادن اعضای مجمع از 18 نفر به 13 نفر (سوال این است که آیا از تعداد 30-40 نفر افرادی که در مجمع عمومی تیرماه سال گذشته ، با برنامه ریزی قبلی به مجمع ، فراخوانده شده بودند ، تعداد 18 نفر ، در نمیآمد که مجمع را با 13 نفر برگزار نمودند؟)
  3. حذف سه تا چهار شهرستان فعال از فهرست اعضای مجمع !!(حتی حذف شهرستان اراک که مرکز استان است )
  4. حذف و نادیده گرفتن دبیر هیأت بوکس استان
  5. ثبت نام برای نامزدی ریاست هیأت بوکس استان و صدور ابلاغ سرپرستی برای فردی که بازنشسته بوده و بر اساس مصوبه ی مجلس شورای اسلامی نمی تواند در مجمع انتخابات ریاست هیأت شرکت نماید.
  6. حذف داور و مربی فعال شهرستان ساوه ، از مجمع که تا قبل از این در مجامع گذشته شرکت داشته است .
  7. حذف داور ملی و رئیس کمیته داوران هیأت بوکس استان از مجمع و جایگزین نمودن فردی که نه تنها فاقد بالاترین مدرک داوری در استان بوده ، بلکه بر اساس دلایل و مدارک موجود مستحق برگزاری کمیته انضباطی بوده و سابقه ی داوری وی بسیار کمتر از رئیس کمیته داوران استان بوده است.
  8. عدم رعایت بخشنامه ی شمارهی 821/10/32 مورخ 29/11/1387 مدیر کل محتر م دفتر امور مشترک فدراسیون ها
  9. حذف ورزشکار قهرمان دارای مدالهای کشوری از مجمع
  10. حذف یکی از کاندیداهای ریاست هیأت بوکس استان از مجمع بدون رعایت آیین نامه مربوط

با توجه به دلایل مذکور بعید به نظر میآید که مجمع فوق الذکر بدون غرض ورزی ، اعمال سلیقه ی شخصی و مطابق با آیین نامه و قوانین مربوط برگزار شده باشد . بدیهی است ، برگزاری چنین مجامعی در خور و شأن هیچیک از جوامع ورزشی استان نبوده و این جامعه ، مجمع مذکور را محکوم نموده و خواستار برگزاری مجمع انتخابات ریاست هیأت در فضایی به دور از غرض ورزی ، سلایق شخصی و در چارچوب قوانین و آیین نامه های مربوط هستیم .

 

                            جمعی از جامعه ی بوکس استان مرکزی    

/ 6 نظر / 34 بازدید
فايتر بوكس

واقعا متاسفم واسه فداراسيون وتربيت بدني استان

علی

سلام و احترام مدیریت در کشور ما متاسفانه به جای لیاقت با ارادت انتخاب میشه..

عبدالرضا انصاری

دود اگر بالا نشیند کسر شأن شعله نیست جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است

احمد میرزائی

جوابیه مطالبیکه همه کذب وبی اساس میباشد.لطف کن نام این جمعی را ببر2مدت سرپرستی دو بار هربار سه ماه تمدید میشود یعنی شش ماه که آقای خسروی در برج 9سال 93سرپرست هیات شدن وبمدت شش ماه سرپرست بودن که اداره کل ورزش 2بار درخواست مجمع کردن که بار اول بخاطر سفر آقای ناطق نوری به سویس اجلاس آبیا کنسل شد بار دوم هم بدلیل نزدیک شدن ماه رمضان حاجی فرمودند بعداز ماه رمصان که زمان سرپرستی آقای خسروی جمعا به شش ماه نکشید3اعضای مجمع چهارده نفر بود نه سیزده نفر دلیل هم چون ریس هیات و نایب ریس بانوان نداشت ویک باشگاه ورزشی بیشتر در سطح استان نبودفقط باشگاه آلومینیوم وباشگاه دومی وجودنداشت وسه ریس هیات شهرستان بیشتر ابلاغ ریس هباتی نداشتن لازم بذکر است ریس هیات اراک بدلیل اینکه ابلاغ ریس هیاتی نداشت نتوانست درمجمع شزکت کنه چون ریس قبلی هیات براش ابلاغ نزده بود5 بله داور ساوه به لطف بعضی ها درجه دو داردوفقط بالاترین داورهای استان که مدرک ملی دارن درمجمع حضور داشتن با یک استعلام ازفدراسیون معلوم میشه که کی داور ملی استان سه قهرمان برتر استان که دارای مدال بودن درمجمع حضور داشتن طبق قانون ریس هیات برکنار شده درمجمع نمیتواندشرکت کند

احمد

درضمن درمجمع کلی نفرات.نفراتی بودن که در مجمع چهارسال پیش حضور داشتن شرکت کردن این مشکل هیات قبلی بوده که برای روسای هیاتها ابلاغ ریاست هیاتی نزده به اداره کل چه ربطی داره.درضمن ریس کمیته داوران درجه دو دارد که باپیگیریهای سرپرست هیات درجه یک ایشان بعداز دوسال یکماه پیش صادر شد این کارها بازی باافکار عمومی وکذب است طبق قانون ریس هیات برکنارشده حق حضور درمجمع را ندارد به گفته نماینده وزارت ورزش وشخص آقای ناطق نوری بهترین مجمعی بود که برگزار شد.ورزشکاران حاضر در مجمع مصطفی صالحی نفر سوم در قهرمانی کشور البرز 2بهادر کرمی نفر اول لیگ منطقه ی ودو مدال قهرمانی کشور 3امیررضا شعبانزاده کسب دو مدال نقره کشور درسال 92/93ودر حال حاضر در اردوی تیم ملی حضور دارد به نظر شما اینها قهرمان نیستند تبریک به آقای خسروی که به حق و با کل آرا بعنوان ریس هیات بوکس استان مرکزی برگزیده شد

عبدالرضا انصاری

بسیار عالی وروشنگرانه بود . اما این مطلب را کسانی که باید ببینند نخواهند دید. آنکس که نداند ونداند که نداند در جهل مرکب ابد االدهر بماند